Εδώ και τόσα χρόνια η Αγγελική Νικολουλη προσφέρει ένα τεράστιο έργο στον κόσμο. Και αυτό φαίνεται και μέσα από τα βιβλία της. Συγχαρητήρια στην Κα Νικολουλη και καλή χρονιά με νέες εκπομπές.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.Εντάξει
Καλησπερα σας το βιβλίο το φως το τούνελ η τριολογια δεν μπορώ να το βρω μπορείτε να με βοηθήσετε το θέλω Ευχαριστώ.
Εδώ και τόσα χρόνια η Αγγελική Νικολουλη προσφέρει ένα τεράστιο έργο στον κόσμο. Και αυτό φαίνεται και μέσα από τα βιβλία της. Συγχαρητήρια στην Κα Νικολουλη και καλή χρονιά με νέες εκπομπές.
Υπέροχα δεν υπάρχουν λόγια
… μπορούμε Να.το παραγγείλουμε με.ειδικη αφιέρωση η πρέπει να βρεθούμε στον τόπο παρουσίασης;;; επειδή είμαι στην Ρόδο